szukaj
Szukam auta w cenie?
Odkup auta

Oferta » Odkup auta

Odkup auta po leasingu od firmy

 

Wielu przedsiębiorców coraz częściej, jako sposób finansowania nabycia danego auta, wybiera odkup auta po leasingu. Jest to niezwykle popularna i atrakcyjna forma finansowania zakupu, głównie przez wzgląd, iż daje ona możliwość zakupu samochodu na preferencyjnych warunkach, które prawie zawsze są niższe, niż ma to miejsce w przypadku ceny rynkowej.

Odkupowanie aut po leasingu

Ten przedsiębiorca, który zdecydował się wybrać opcję leasingu operacyjnego auta, może tuż po jego zakończeniu wykupić samochód za określony procent jego wartości lub też za określoną w umowie sumę pieniędzy.

W wielu przypadkach odkup auta w leasingu zakończony jest symbolicznym wykupem 1% ceny zakupu danego samochodu. Wykup ten działa, jako faktura sprzedaży z firmy leasingowej na danego nabywcę. Spółka lub też właściciel działalności gospodarczej ma możliwość zakupu pojazdu od leasingodawcy po stawce ustalonego wcześniej wykupu.

Odkupowanie aut od firmy

Każdą osobę zainteresowaną odkupem auta od firmy lub też odkupem auta po leasingu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. funkcjonujemy na rynku od wielu lat, świadcząc usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem jest nieustannie rosnąca grupa naszych zadowolonych Klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – postaramy się rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości.

 


Odkup auta Warszawa


Strony: